Producenci

Regulamin

REGULAMIN

NOCTE

akcesoria i osprzęt myśliwski
 
NIP: 6152036656
REGON: 022268866
 
Adres korespondencyjny
Wola Augustowska 13
59-630 Mirsk

Telefon
517442953

Mail 
biuro@nocte.pl
 
Sklep internetowy NOCTE, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.nocte.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu i jest własnością osoby fizycznej.
 

 
1. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto). Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Kupującego. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania różnych akcji promocyjnych na jego stronach, bądź wprowadzania w nich zmian. 
2. Standardowo wystawiany jest dowód sprzedaży paragon, który jest dowodem zakupu. 
3. Klienci dokonujący zakupów w sklepie internetowym wyrażają zgodę na wystawienie dokumentu sprzedaży bez podpisu. 
4. Warunkiem dobrze przeprowadzonej transakcji jest prawidłowe wypełnienie formularza przez Kupującego, danymi potrzebnymi do realizacji. Zamówienia nie będą rozpatrywane w przypadku błędnie wypełnionego formularza rejestracyjnego. 
5. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w piątek po godz. 14.00, w soboty, niedziele oraz święta rozpatrywane będą od rana w pierwszym najbliższym dniu pracy. 
6. Jeżeli płatność nie nastąpi maksymalnie do 7 dni od złożenia zamówienia automatycznie zamówienie zostanie anulowane. Jest to jednoznaczne z rozwiązaniem umowy kupna-sprzedaży. Kupujący otrzyma od nas e-maila z informacją o zaistniałej sytuacji i przyczynie anulowania zamówienia. 
7. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. 
8. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku wystąpienia błędów na stronach sklepu, polegających na wyświetleniu błędnych informacji o cenach lub stanie towarów. W sytuacjach wzbudzających wątpliwość autentyczności danych podanych przez Klienta w trakcie procesu zamawiania, jak i jego niestosowne zachowanie wobec obsługujących zamówienie. 
 
Formy płatności 
 
Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce "płatności
 
Formy wysyłki 
 
Towar wysyłany jest firmą kurierską, lub przez pocztę polską, w zależności od preferencji konsumenta. W momencie wysłania paczki, status Twojego zamówienie zostaje zmieniony na "wysłany do klienta" i każdy zostaje o tym fakcie poinformowany e-mailem. 
 
Termin wysyłki
 
Termin wysyłki produktu, oznacza termin, w którym sklep internetowy NOCTE zobowiązuję się do wysłania towaru.
Informacje o statusie zamówienia są komunikowane mail'em.
 

Zwrot

Gwarancja zwrotu w ciągu 14 dni
Zakupiony towar można zwrócić, w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania z zachowaniem poniższych warunków.

  1. Możesz nam zwrócić zakupiony produkt tylko wówczas, gdy zakupiony towar jest w stanie niezmienionym
  2. W szczególności prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje, gdy towary są uszkodzone, lub noszą ślady użytkowania, lub mają zniszczone oryginalne opakowanie, lub są niekompletne.
  3. Zwracany towar należy odesłać razem z dowodem zakupu ( paragonem, fakturą ).
 
Gwarancja
 
1. Gwarancja zwrotu w ciągu 14 dni. 
2. Zakupiony towar można zwrócić, w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania z zachowaniem poniższych warunków. 
3. Możesz nam zwrócić zakupiony produkt tylko wówczas, gdy zakupiony towar jest w stanie niezmienionym 
4. W szczególności prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje, gdy towary są uszkodzone, lub noszą ślady użytkowania, lub mają zniszczone oryginalne opakowanie, lub są niekompletne. 
5. Zwracany towar należy odesłać razem z dowodem zakupu ( paragonem, fakturą ). 
 
Wyprzedaż 
 
1. Produkty zakupione z wyprzedaży nie podlegają wymianie ani zwrotowi. 
2. W przypadku braku towaru w magazynie klient zostanie poinformowany telefonicznie o możliwości zmiany modelu lub zwrotu gotówki. 
 
 Bezpieczeństwo 

 
1. Sklep Internetowy NOCTE zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno gromadzonych danych jak i realizowanych płatności internetowych. 
2. Dane osobowe gromadzone przez Sklep Internetowy są wykorzystywane wyłącznie do celów realizacji zamówień, dokonywania rozliczeń oraz rozwiązywania ewentualnych reklamacji. W szczególności dane te nie są wykorzystywane do celów marketingowych oraz nie są przekazywane żadnym innym podmiotom. Wszelkie dane osobowe Klientów przetwarzane są zgodnie z przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą o ochronie danych osobowych. Każdemu Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści jego danych oraz ich poprawiania. Bezpieczeństwo płatności internetowych. 
 
Reklamacje 
 
1. Zareklamowany towar należy przesłać na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem na adres sklepu. Proszę podać przyczynę reklamacji (krótki opis uszkodzeń), swoje dane osobowe i nr konta, na który mają zostać zwrócone należności. Do wysyłki należy dołączyć swoje dane i nr. zamówienia. O rozpatrzeniu reklamacji poinformujemy Kupującego w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki. 
2. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji wartość zamówionych towarów zostanie zwrócona na konto Kupującego w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym. 
 
Program "Słucham swojego klienta"
 
Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e-mail do
Opineo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu
ul. Zelwerowicza 20; 53-676 Wrocław
 
W celu wypełnienia ankiety wraz z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy "O ochronie danych osobowych" z dnia 29.08.1997r.”
 
 
Postanowienia końcowe
 
 Wszystkie informacje tekstowe oraz zdjęcia produktów znajdujące się w sklepie NOCTE zarejestrowanym pod domeną o nazwie www.nocte.pl są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania, używania do celów handlowych oraz do prezentacji na innych stronach internetowych bez naszej zgody. Wykorzystywanie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. Złożenie zamówienia w sklepie oznacza zaakceptowanie postanowień powyższego regulaminu. Sklep internetowy www.nocte.pl nie ponosi odpowiedzialności za towar zakupiony u innego sprzedawcy.
 

 

 

Sklep jest w trybie podglądu

opineo

 

 

Copyright © 2012-2016 nocte.pl

Sklep internetowy Shoper.pl