Producenci

Nóż Marttiini

Noże Marttiini® to jedne z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych narzędzi wśród myśliwych, wędkarzy i turystów. Założona przez Janne’go Marttiini firma rozpoczęła produkcję noży w 1928 w Finlandii. Jego produkty zostały docenione i wyróżnione podczas ówczesnych targów rolniczych w 1932. Uznano je za najostrzejsze, był to punkt zwrotny dla rozwoju przedsiębiorstwa. Dzięki zachowaniu unikatowego skandynawskiego wzornictwa oraz zastawaniu najwyższej jakości materiałów, firmie udało rozwinąć się sprzedaż również poza granicami kraju jak i na innych kontynentach zostając jednym z największych eksporterów w Finlandii.

Wysokie zainteresowanie nożami pozwoliło firmie na wprowadzenie noży dla różnych grup użytkowników. W ofercie Marttiini pojawiły się noże dla myśliwych, wędkarzy, turystów, kucharzy oraz edycje specjalne. Mimo postępu technologicznego i rozwoju parku maszynowego fabryki, noże wciąż charakteryzują się klasycznym dla Skandynawii wzornictwem i jakością.

Do produkcji noży wykorzystywana jest najwyższej jakości stal nierdzewna oraz węglowa. Rękojeść natomiast w klasycznych modelach jest wykonana z brzozy lub czeczoty brzozowej. Modele dla wędkarzy lub turystów najczęściej wykorzystują tworzywo sztuczne z gumowym fakturowym pokryciem zapewniającym pewny chwyt, nawet w najtrudniejszych warunkach. W komplecie z nożem otrzymujemy skórzaną pochwę z pięknym lapońskim tłoczeniem.

Oprócz modeli klasycznych wśród wyrobów Marttiini znajdziemy również modele z serii exclusive.
Wyróżniają się pięknymi zdobieniami z brązu, specjalnie przygotowaną rękojeścią oraz świetną konstrukcją.

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją w naszym sklepie internetowym nocte.pl

Sklep jest w trybie podglądu

opineo

 

 

Copyright © 2012-2016 nocte.pl

{nocache:ff9949505c28b0a9d0c1c12cfb62bbfa#0}
Sklep internetowy Shoper.pl