Producenci

100% satysfakcji klienta

100% satysfakcji klienta

 

Sprzedawane przez nas produkty są najwyższej jakości, pochodzą od certyfikowanych dostawców, dlatego jeżeli zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go wymienić na inny, masz na to 30 dni. Produkt może być w tym czasie używany zgodnie z jego przeznaczeniem.

Podczas wymiany na model droższy, pokrywasz różnicę wartości produktu, natomiast gdy następuje wymiana na tańszy, to my zwracamy Ci resztę w ciągu 3 dni roboczych na wskazane konto.

Gwarancją 100% Satysfakcji jest objęty asortyment, który nie podlega zużyciu, jak na przykład: Impregnaty do odzieży oraz obuwia, wabiki w postaci płynu lub proszku, kosmetyki oraz środki czyszczące do broni myśliwskiej. 

 

Regulamin "GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI" obejmuje:

Kurtki,
Spodnie,
Bluzy i swetry,
Koszule i koszulki,
Kamizelki,
Latarki,
Noże.

Wyłączone z promocji są:

Obuwie,
Impregnaty
kosmetyki do pielęgnacji broni
bielizna,
wabiki płynne.

Warunki wymiany: Wymiana może zostać dokonana w ciągu miesiąca (30 dni) od daty zakupu. Przy wymianie obowiązkowe jest okazanie paragonu zakupu lub faktury.Wymianie podlega produkt bez mechanicznych uszkodzeń, powstałych z winy użytkownika.
W ramach promocji możliwa jest jednorazowa wymiana produktu.
Koszt odesłania artykułu do wymiany ponosi klient, koszt przesłania nowego produktu leży po naszej stronie.
Podczas wymiany produktu w naszym sklepie w ramach promocji "GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI" wymagane jest wypełnienie formularza znajdującego się pod linkiem.

 


*Postanowienia końcowe Nocte: Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do Organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo do modyfikacji bądź odwołania promocji. W ramach promocji możliwa jest jednorazowa wymiana produktu.

*Oświadczenia Nocte: Sprzęt, oraz pozostałe zwrócone produkty będą oznaczone jako używane i sprzedawane w specjalnych aukcjach allegro po obniżonych cenach względem rynkowym.

Sklep jest w trybie podglądu

 

 

Copyright © 2012-2018 nocte.pl

Sklep internetowy Shoper.pl