Producenci

Statystyki

Produktów:
287
Kategorii:
69
Nowości:
0
Promocje:
0

Pokrowce na broń myśliwską

Istnieje sporo wymogów, zgodnie z którymi broń myśliwską należy transportować zamkniętą w przystosowanym do tego celu pokrowcu. Przede wszystkim są to kwestie bezpieczeństwa. Poza tym odpowiedni pokrowiec na broń skutecznie chroni sprzęt strzelecki przed zabrudzeniem, uszkodzeniem mechanicznym oraz negatywnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych, a także zapewnia myśliwemu komfort podczas przemieszczania się na tereny łowieckie. Pokrowiec posiada uchwyt, dzięki któremu miłośnik łowiectwa może wygodnie chwycić schowaną w nim broń i nie martwić się o jej ewentualne uszkodzenie w trakcie transportu.

Prawdziwy myśliwy nie może sobie pozwolić na złe obchodzenie się ze swoim sprzętem strzeleckim, dlatego zawsze dba o to, by być w posiadaniu odpowiedniego, dostosowanego do swoich potrzeb, komfortowego w transporcie oraz wykonanego z doskonałych gatunkowo materiałów pokrowca na broń. W trosce o własne i cudze bezpieczeństwo, a także o dobry stan używanych podczas polowania akcesoriów, z należytą uwagą dobiera pokrowiec.

Sklep Nocte oferuje myśliwym niezwykle szeroki wybór pokrowców na broń myśliwską, aby każdy miłośnik łowiectwa mógł bez problemu znaleźć coś właściwego, dokładnie dostosowanego do własnych, indywidualnych potrzeb. W związku z tym w naszej ofercie znajdują się pokrowce miękkie, wykonane ze skóry lub tkanin sztucznych, z możliwością regulowania pasków, a także praktyczne, sztywne futerały. Posiadamy również usztywniane pokrowce stworzone m.in. do transportu sprzętu strzeleckiego wyposażonego w urządzenia optyczne – w tym chociażby lunety. Takie pokrowce umożliwią wygodny przewóz nie tylko broni, ale wraz z nią także wszelkich niezbędnych akcesoriów oraz osprzętu strzeleckiego. Tego rodzaju futerały mają różnych rozmiarów schowki i wgłębienia, umożliwiające bezpieczne transportowanie drobnego ekwipunku. Każdy oferowany przez Nocte pokrowiec na broń oraz myśliwski sprzęt strzelecki to solidny i ergonomiczny produkt, który z całą pewnością będzie służył miłośnikom łowiectwa przez wiele sezonów.

Pokrowce na broń

Sortuj wg ▲ Nazwa produktu | Cena
Futerał na broń długą PROTECTOR SERIES™  Futerał na broń długą PROTECTOR SERIES™
Cena: 139,00 zł
szt.
Futerał na 2 pistolety PRO MAX™ Futerał na 2 pistolety PRO MAX™
Cena: 125,00 zł
szt.
Pokrowiec na strzelbę LONG Bistana Pokrowiec na strzelbę LONG Bistana
Cena: 139,00 zł
szt.
Skrzynka na naboje i akcesoria Skrzynka na naboje i akcesoria
Cena: 125,00 zł
szt.
Walizka 36-calowa ALL WEATHER™ Walizka 36-calowa ALL WEATHER™
Cena: 599,00 zł
szt.
Walizka na broń krótką PROTECTOR SERIES™ Walizka na broń krótką PROTECTOR SERIES™
Cena: 59,00 zł
szt.
Walizka na broń krótką SE SERIES™ Walizka na broń krótką SE SERIES™
Cena: 71,00 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu

 

 

Copyright © 2012-2018 nocte.pl

Sklep internetowy Shoper.pl