Producenci

Buty Red rock/Grisport

Buty Red rock/Grisport

W 1977 włoscy bracia Graziano i Mario Grigolato postanowili przekształcić swoje doświadczenie w wykonywaniu butów i założyć profesjonalną firmę Grisport®. Specjalistyczny zakład ręcznie produkował buty użytku codziennego oraz buty do trekkingu i wypoczynku. Przez lata Grisport® skupił się na łączeniu technologii z opanowanymi tradycyjnymi metodami, innowacji i rozwoju, by stać się wiodącym producentem obuwia.

Kolekcja obuwia liczy blisko 5000 modeli, obszar fabryki wynosi 40.000 m2. Codziennie nad precyzją i jakością pracuję 2000 pracowników. Grisport® jest jednym z najlepszych przykładów na świecie udanego bizsnesu Made in Italy.

Obuwie wykorzystuje opatentowane przez firmę membrany Gri-Tex, Spo-Tex, SympaTex oraz specjalną ochronę stawu skokowego SUPPORT SYSTEM®. Nad przyczepnością i odpornością na ścieranie czuwa znana większości firma VIBRAM®, z którą Grisport® współpracuję od lat.

SPO-Tex

Membrany SPO-Tex,Gri-Tex oraz Sympatex są wykonane podczas specjalnego procesu rozciągania w dwóch kierunkach materiału poliuretanowego, następnie wprasowanie w nylon lub dacron, co prowadzi do powstania mikro-porów. Wszystkie materiały, przede wszystkim skóry, poddawane są testom w celu zapewnienia maksymalnej ochrony przed wodą. Inną główną cechą obuwia trekking jest miękka i mocna skórzana cholewa, wypełniona oddychającą gumą piankową, aby zapewnić maksymalny komfort. Metalowe szlufki zapewniają trwałość i dopasowanie sznurowania do stopy.

Skóra DAKAR: Znaczna grubość impregnowanej skóry bydlęcej jest gwarancją, że obuwie jest odporne na zużycie, zapewnia dobry stopień rozciągnięcia i jest łatwa w czyszczeniu i konserwacji. Wszelkie zmiany koloru są uwarunkowane fizycznymi właściwościami skóry. Poliuretanowa Podeszwa: użycie tego materiału z jego niskim ciężarem właściwym i mikro porowatej powierzchni sprawia, że jest niezwykle lekka, amortyzująca wstrząsy i elastyczna.

DAKAR
SPO-Tex

Podeszwa antypoślizgowa Vibram®- Flex: Profil podeszwy 90 ° dla zwiększenia przyczepności; Strzałkowy kształt stabilizuje krok. Pianka PU Antishock przechodząca przez środek podeszwy amortyzuje i pochłania drgania. Od wewnątrz znajduję się specjalna membrana wentylująca.

Sklep jest w trybie podglądu

 

 

Copyright © 2012-2018 nocte.pl

{nocache:22e3d8b7acaa27181d8ae115be15ca51#0}
Sklep internetowy Shoper.pl